Mjanma

View listings

Realigro.lv ir pirmais pasaulē nekustamo īpašumu meklēšanas dzinējs, kur Jūs varat izskatīt īpašumu sludinājumus, kas ir īrēšanai Mjanma

Īpašums pārdošanai Mjanmā

Mjanma, iepriekš pazīstama kā Birma, ir Dienvidaustrumu Āzijas tauta ar vairāk nekā 100 etniskām grupām, kas robežojas ar Indiju, Bangladešu, Ķīnu, Laosu un Taizemi. Jangona ir lielākā valsts pilsēta, kur atrodas rosīgi tirgi, neskaitāmi parki un ezeri. Šeit atrodas garā zeltainā Švedagona pagoda, kurā atrodas budistu relikvijas, kas datētas ar 6. gadsimtu.

Naypyidaw ir Birmas galvaspilsēta.

Mjanmas ekonomiskā uzplaukuma laikā Mjanmas prezidenta Teina Seina ekonomiskās un politiskās reformas lika atcelt lielāko daļu Rietumu ekonomisko sankciju. Par valsts potenciālu tika atklāts savvaļas optimisms. Jangonas biznesa rajons, Sakuras tornis, pieprasīja un saņēma nomas maksu Manhetenā, un Mjanmā tika pārdots nekustamo īpašumu tirgus.

Jangonas biroju vidējās īres maksas kraso kritumu, kas pēdējos divos gados ir vienāds ar aptuveni 25% –30%, var attiecināt uz vairākiem faktoriem, kas ne visi ir saistīti ar militāro spēku represijām pret rohingu musulmaņiem Pagājušā gada augusts-septembris, kas lika Mjanmai atgūt daļu no starptautiskās atstumtības statusa.

Tagad pārdodamo īpašumu cenas Mjanmā ir samazinājušās par 35%.

Liela daļa nekustamā īpašuma uzplaukuma laika posmā no 2011. līdz 2014. gadam tika pamatota ar prognozēm par masīvu ārvalstu tiešo investīciju un ārvalstu investīciju pieplūdumu, kas spēs maksāt lielas biroju un dzīvokļu īres maksas.

Karte, cenu dinamika un statistika
No real estate match the specified search parameters!
Karte, cenu dinamika un statistika
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB